Kniha návštěv

Děkujeme a doporučíme známým

manželé z Plzně 24.04.2016
Bylo nám u Vás dobře,pokoj je velmi příjemný,všude čisto.Krásná příroda,výhledy na České středohoří jsou parádní,skalní stěny na dosah a obec Tisá je pozoruhodná.Velmi se nám líbilo,děkujeme.

Poděkování a doporučení

Veronika a Pepa z Brna 23.08.2015
Příjemné, čisté a plně dostačující ubytování za velmi příznivou cenu. Paní domácí je moc milá a vstricna. V bezprostřední blízkosti domu Tiske stěny a CHKO Labské pískovce, kousek odtud NP České Švýcarsko, ideální poloha pro pěší i cykloturistiku. Vřele doporučujeme!

Velké díky a doporučení

Martina a Honza Brabcovi 26.07.2015
Všem bychom chtěli doporučit ubytování u paní Mrázkové. Paní domácí je velmi příjemná a vstřícná. Apartmán byl čistý a k našemu překvapení zcela vybavený (pračka, žehlička, fén, myčka, veškeré nádobí, televizor, ručníky, osušky, mýdla i šampony). Paní Mrázková dokonce zajistila i dětskou postýlku a nočník pro naše mimčo. Nikdy jsme se s takovou ochotou nesetkali.
V Tisé je pošta, obchod, několik restaurací a hlavně klid a krásná příroda.
Tímto bychom Vám chtěli ještě jednou moooc poděkovat.

Doporučení

Jana 14.11.2014
Doporučuji všem prostorné a čisté ubytování, za velmi příznivou cenu. Perfektně vybavená kuchyň. Jsou zde všechny možné i nemožné stroje, včetně myčky na nádobí.

Doporučení

Holí 11.09.2014
Užili jsme si krásný víkend. Paní domácí je vstřícná, všechno má vzorně uklizeno a čisté (nezažili jsme v penzionech čistější prostředí). Kola jsme si mohli uschovat v uzamykatelné garáži, v koupelně je vana i pěna do koupele :-). Připadal jsem si jako na návštěvě. Poměr cena vs obdržená hodnota je více než příznivý.
Krajina nádherná, ideální na vyjížďky na kole, obtížnost v pohodě pro naše dcery 6 a 8 let. V obci je navíc krásné, nové hřiště, kde se holky vyřádily.
Všem doporučujeme a rádi se vrátíme.

poděkování a doporučení

Vávroví a Horovi 28.08.2014
Děkujeme za milé přijetí a příjemné ubytování v útulném a klidném prostředí. Okolí je nádherné, doporučujeme všem, kdo mají rádi pěší turistiku i výlety na kolech.

Doporučení

Vlaďka 10.08.2014
Krásné hory, super domácí ubytování. Doporučuji

doporučení

Havlová 20.05.2014
Bylo nám u Vás krásně. Prostorný a příjemný apartmán doporučuji všem kdo si chtějí odpočinout i sportovat.

poděkování a doporučení

MH 23.09.2013
Děkujeme za příjemné a čisté ubytování v domácí atmosféře s perfektní a vstřícnou domluvou. Do skal i na dobré jídlo (Refugio) pár kroků, co více si přát.

Nelze než doporučit.

Díky za hezký pobyt

Hanka 26.08.2013
Prožili jsme u Vás několik hezkých dnů. Příroda krásná, ubytování perfektní. Rádi se budeme vracet.
Zdravíme
<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Apartmán Tisá 68 Tisá 68
403 36 Tisá