Kniha návštěv

Re: Veliké díky a doporučujeme všem

Mrázková 21.08.2018
Vřelé díky. Ráda na vás vzpomínám a doufám, že se ještě setkáme. Mrázková

Krásná dovolená

Iveta a Petr 17.08.2018
Pobyt v apartmánu má vynikající polohu. Není nad snídani na terase s výhledem na skalní město. Pohodlné a příjemné ubytování s kuchyňkou je
plně vyhovující pro milovníky přírody a skalních útvarů. Prožili jsme tu překrásný týden i díky paní Mrázkové. Přijeďte se přesvědčit!

poděkování

Michálkovi 30.6.2018 30.06.2018
Prožili jsme krásné 2 týdny v Tisé .Vybrali jsme ubytování co nejblíže k východisku do skal.Skutečnost předčila naše očekávání. Ubytování bylo příjemné, pokoj dobře a účelně vybaven, skály za domem, počasí nám vyšlo, co víc si přát. Děkujeme paní Mrázkové za milé přijetí i dostatek soukromí.

Bezvadné!

I+J+H Strnadovi 09.05.2018
Bydleli jsme v pohodlně vybaveném apatmánu, nic nám nechybělo, všude bylo neuvěřitelně čisto, mohli jsme užívat pěkně upravenou zahradu a paní domácí byla velmi milá.
Mnohokrát děkujeme a těšíme se, že zase přijedeme!

Skvělé ubytování pro rodiny s dětmi

Šindelářovi 08.05.2018
Děkujeme za parádní prázdniny!

Perfektně uklizený a pohodlně vybavený apartmán nabízí velmi příjemné ubytování na dosah Tiských skal. Po výletech se dá odpočívat na upravené zahradě nebo u grilu. Paní majitelka je ochotná a komunikativní. V našem případě byla víc než vstřícná k náročnějším požadavkům pro návštěvu s dvěma miminky. Můžeme jen doporučit!

Doporučení

Slavíkovi 06.02.2018
Čisté a prostorné bydlení, milá paní domácí, nádherné skály hned za humny. Co víc si přát. Děkujeme!

Díky za krásnou dovolenou

Mirka S. 12.08.2017
V domečku přímo pod Tiskými stěnami jsme prožili krásné dva týdny. Paní domácí se o své hosty výborně stará, snaží se maximálně vyjít vstříc a při tom máte pocit naprosto nerušeného soukromí. Vybavení apartmánu nemá chybu, cítili jsme se jako doma, pohodlí se vším všudy. V okolí krásná příroda s možností mnoha pěších i cyklistických výletů, oboje jsme si moc užívali! Ještě jednou děkujeme a budeme Tisou 68 doporučovat všem známým a přátelům.

Výborné ubytování

Jitka Skopalová 25.07.2017
Ubytování velmi dobré, čisté, perfektně vybavené, klidné místo.
Paní majitelka je příjemná a vstřícná. Nic nám zde nechybělo, byli jsme spokojeni. Doporučujeme vyzkoušet.

Doporučení

Jana a Míra 09.08.2016
Byli jsme zde velmi spokojeni. Obec Tisou jsme si vybrali hlavně kvůli strategické poloze vzhledem k plánovaným výletům. Čistota, výbava a možnosti ubytování byly nad naše očekávání. Obzvláště když se přihlédne k ceně. Můžeme jen doporučit.

Poděkování a doporučení

Jana S. 02.06.2016
Krásné ubytování, dostatek prostoru, čisté prostředí, výborné vybavení, vstřícná paní domácí. A nádherná příroda kolem, v nejbližším i vzdálenějším okolí mnoho krásných míst k navštívení. Doporučuji a mnohokrát děkuji.
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Apartmán Tisá 68 Tisá 68
403 36 Tisá